Твердопаливні котли тривалого горіння тм KOTLANT

На сьогоднішній день дуже велику популярність набирають твердопаливні котли тм KOTLANT (Котлант). Купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні, цієї фірми, ви можете, перейшовши на головну сторінку нашого сайту. Твердопаливні котли українського виробництва тм KOTLANT (Котлант) вважаються найбільш популярними і дуже економічними. У зв'язку з дуже сильним подорожчанням газу і електрики, більшість людей почали замислюватися якомога більше економічніше опалювати своє приміщення, хоч це буде приватний будинок, склад або велике підприємство. Так само, одним з важливих чинників при покупці опалювального пристрою довгого спалювання є те, що в багатьох населених пунктах не проведено газ і часто виникають проблеми з подачею електрики, а твердопаливний котел, може продовжувати свою роботу, не залежно від даної проблеми. Ще одним з важливих факторів, є те, що твердопаливні котли тривалого спалювання можна розтоплювати декількома видами твердого палива, наприклад: вугілля, пелети, дрова, брикети.

Що таке твердопаливний котел тривалого горіння - це опалювальний агрегат, який нагріває воду в трубах по спеціальній технології, а саме він працює на запатентованій єдиною в світі унікальною технологією тривалого верхнього розпалювання твердого палива.
Твердопаливні котли тривалого горіння тм KOTLANT ще називають двоконтурні, за рахунок того, що вони нагрівають воду, а не тільки приміщення. Твердопаливні котли тм KOTLANT дуже прості у використанні, мають найдоступнішу ціну. За потужністю вони йдуть від 10 - 500 кВт, а об `єм нагрітого приміщення від 100 - 5000 м2. Вважається середнім, приблизний, термін служби 15 років.

Котел твердопаливний тривалого горіння підійде найбільш краще в приватний заміський будиночок або на дачу, одного завантаження пелет, дров чи вугілля вистачає на 4 - 5 днів безперервного тепла, завдяки спеціальній специфіки конструкції. Тепла температура в будинку грає величезну роль, так як це найголовніше для затишку, а найголовніше здоров'я всієї родини, особливо дітей. У багатьох виникає страх топити дровами, цього ні в якому разі не потрібно боятися, так як компанія KOTLANT, пропонує твердопаливні котли довгого горіння, ні як не гірше, газових сучасних агрегатів.

Серед населення дуже великою популярністю почав користуватися двоконтурний твердопаливний котел тривалого горіння. Він добре гріє приміщення, і так само нагріває воду в будинку. Ваша сім'я буде дуже задоволена такою перевагою. Ця особливість робить подвійну економію ваших фінансів, як на теплі, так і на воді. Ціни на пристрої які опалюють твердим паливом залежать від виробника, потужності самого пристрою, конструкційних особливостей, універсальності.

Асортимент тм KOTLANT дуже різноманітний:

- Серія КВ - твердопаливні котли для великих приміщень з максимальною площею до 5000 м 2;
- КЕ "ЕКО" - компактні опалювальні агрегати, вони служать для опалення невеликих житлових будинків;
- Серія КГ - підходить для опалення середніх розмірів приміщень.


Котел твердопаливний тривалого горіння має наступні переваги:

- Низька ціна твердого палива;
- Тривалість горіння;
- Простота у використанні;
- Доступність для всіх категорій населення;
- Автоматизованість;
- Автономність. Не потрібно підключатися до енергомережі.
- Можна використовувати кілька видів палива;
- Екологічність. Коли котел працює, чадний газ служить певною сировиною для виробництва горючого газу, і не потрапляє в димохід, як в звичайних печах. Котли твердопаливні тривалого горіння дозволять зробити дуже якісне, автономне опалення для різних типів приміщення, за дуже низькою вартістю твердого палива, особливо якщо порівнювати з ціною на газ. Наші котли оснащені спеціальним датчиком, який буде контролювати температуру, і не дозволить перегрівання, таким чином, термін експлуатації буде набагато більше.

Котли твердопаливні тривалого горіння в Україні давно стали популярні, а на сьогоднішній день вони вважаються найбільш продаваними і бувають таких видів:

- Пелетні. Дуже сильно відрізняються від дров'яних твердопаливних котлів наявністю вентилятора і колектора повітря для наповнення повітря в осередок спалювання.
- Піролізні агрегати, іншими словами - газогенераторний котел. У такому пристрої дрова розпадаються на газ або на вугілля, у всіх інших видах тепло що виділяється нагріває антифриз або воду. Даний процес і називають піролізом, цей процес відбувається при температурі понад 200-700 градусів. У цих твердопаливних котлах тривалого горіння можлива топка декількома видами різних палив: вугілля, торф, тирса, і так само дрова. Фахівці даної області, рекомендують топити піролізні котли тільки сухими дровами, це збільшує ККД, вони дуже сильно економічні і тверде паливо в таких пристроях догорає до самого кінця.
- Дров'яні. Дрова в таких твердопаливних, повинні бути повністю сухі (купити котел тривалого горіння на дровах можна так само у нас на сайті).
- Універсальні версії або іншими словами вугільні. Найбільш поширені моделі з тп котлів довгого згоряння.

Твердопаливні котли українського виробництва тм KOTLANT (Котлант) мають високий ККД - 90%! Даний рівень підтверджується довгим тестування і досвідом в різноманітних кліматичних умовах. Найбільш часто твердопаливний, встановлюють як додатковий (резервний) котел тривалого горіння, маючи при цьому основний газовий або електричний.

У твердопаливних котлах тривалого горіння не можна до завантажувати тверде паливо, його можна тільки завантажити тоді, коли остаточно прогорить перше. Це і збільшує тривалість опалення за часом на багато більше за інші опалювальні пристрої.


У нас на сайті представлений величезний вибір на твердопаливні котли тривалого горіння ціна їх, і опис. Представлені котли вважаються дуже якісними і займають вищу позицію на українському ринку. Їх простота і економічність робить нашу продукцію найбільш кращою за інших. Купуючи недорогий твердопаливний агрегат тривалого горіння саме в нашій компанії, ви в першу чергу отримуєте гарантію якості, так як вся продукція тм KOTLANT, має сертифікати якості. Гарантія забезпечена дуже довгими роками роботи. Завод виробник робить гарантію 24 місяці з того моменту, як котел введуть в експлуатацію. Твердопаливні котли тривалого горіння відгуки про них так само можна почитати на нашому сайті. Доставку проводимо по всій Україні і, особливо в такі величезні міста як Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Львів.