Твердопаливні котли - опалювальні системи на твердому паливі

У наш час стало дуже популярним і економічним встановлювати опалювальні системи на твердому паливі. У зв'язку з постійним зростанням ціни на газ, люди все частіше замислюються про те, чим можна найбільш вигідніше і економніше замінити газовий котел, переходячи на твердопаливне опалювання. У нашій компанії ви можете купити твердопаливний котел, а ціна на нього буде набагато симпатичніша, ніж в інших, а якість не гірше а інколи на порядок вище. Наша продукція може бути використана як в промисловості, так і на побутовому рівні. Найвигідніші пропозиції для підприємств, які займаються деревообробною промисловістю, оскільки можна утилізувати відходи які залишилися від виробництва. Це дозволить дуже сильно заощадити на опалюванні.

У кого є вибір опалювати своє приміщення газовим котлом або твердопаливним, той все частіше переходить на опалювання твердим паливом.


Твердопаливні котли – відносяться до розряду опалювальних пристроїв, їх виготовляють з чавуну або сталі. Коли тверде паливо горить, виділяється паливна енергія. Для побутового використання котли роблять з ручним режимом. Для великих підприємств виготовляють промисловий варіант казанів. У них все йде в автоматичному режимі: подається вугілля, пеллети або інше паливо і вичищається зола. Це дуже сильно економить час і гроші.


Ціни на твердопаливні котли зазвичай набагато дешевше, ніж на газові агрегати, в експлуатації вони теж вважаються кращими.

Найчастіше для даного опалювального твердопаливного котла використовують такі види твердого палива, як дрова, торф, вугілля, пеллети, спеціальні паливні гранули і кокс. Прекрасна заміна нафти і газу. Завдяки таким котлам на твердому паливі, дуже добре можна вирішити проблему утилізації відходів тирси, соняшникового лушпиння, тріски і різних відходів з деревообробки.

У сьогодення модифіковані твердопаливні котли оснащені спеціальними електронними системами, завдяки яким можна легко ними управляти, але ці опалювальні котли тривалого горіння купити буде можливо трішки дорожче, і найчастіше покупці вибирають, котел який управляється уручну, це і робить такий вибір в першу чергу надійним і незалежним.

Абсолютно всі вище перераховані тп котли на дровах, вугіллі і іншому виді «твердої їжі» потрібно чистити від накипу і сажі. Сажа дуже сильно зменшує теплообмін в трубах котла твердопаливного, накип у свою чергу теж значно знижує передачу тепла. Через це виходить перегрів метала в котлі, а після і його пошкодження. Не у якому випадку не можна пропускати чищення свого пристрою що відповідає за клімат і комфорт в приміщенні.

Сучасні котли твердопаливні, оснащені дуже високим рівнем безпеки і автоматизації. В звичайних автоматичних тп котлах, механізм підтримки температурного режиму вказаний на регулювальнику температури, він постійно контролює температуру води. Якщо трапляється так, що температура в твердопаливному автоматичному котлі стає високою, набагато вище, ніж в котлі на шкалі, спеціальна заслонка, завдяки автоматичному регулювальникові, прикривається. Таким чином зменшується процес горіння.


Твердопаливні котли діляться на види:

* Вид використовуваного в ньому палива – наприклад:

- на змішаному паливі. У цих опалювальних котлах можна використовувати декілька видів палива.
- котли які опалюються дровами. Ці можна завантажувати лише висушеними дровами
- пеллетні. Такі агрегати опалюються паливними гранулами під назвою «пеллети» (дерев’яні відходи, в розмірі вони зазвичай від 5-70 мм по товщині і по довжині від 6-10 міліметрів). По тривалості такі твердопаливні котли опалюють від 2 - 10 діб, все залежить від масштабу паливного бака.- на вугіллі. Для палива підійде лише викопне вугілля.

* Спосіб згорання палива у котлі:
- тривалого горіння. У цьому котлі горіння проходить зверху вниз. І вони можуть працювати на декількох видах палива: буре вугілля, нафтопродукти, кам'яне вугілля, кокс, торф'яні брикети.
- твердопаливний з природною тягою. У цих котлах немає подачі повітря, а згорання палива підконтрольне тяговим термостатичним регулювальником.
- піролізний котел. У них найскладніший механізм горіння. Дрова лягають в первинну камеру і там в низько-кисневому середовищі згорають, тим часом відбувається виділення горючого газу, а той запалав у вторинній камері. Піролізні твердопаливні котли мають високий рівень дуже корисної дії і величезна кількість часу роботи лише на одному їх завантаженні. У них горить древесний газ, який виділяється з деревини під впливом величезної температури. У таких котлах газ зазвичай безбарвний або інколи жовтий. Так само велика перевага – що в них дуже мало утворюється сажі і золи. Обов'язковий момент даних котлів: вони працюють лише на повністю висушеній деревині. ККД котла зазвичай досягає 85%, ціна на них трохи вища, ніж на інші моделі, зате вони можуть горіти від 5-12 годин, лише на одному завантаженні.
- Котел з додатковою тягою. У даній моделі присутній вентилятор, завдяки якому повітря подається в топку. Силу потужності даного вентилятора збільшує спалюване паливо і димова тяга.

Твердопаливні котли мають такі переваги:

- Автоматичність (автоматизованість);
- Доступність для всіх;
- Низька ціна твердого палива;
- Використання декількох видів палива;
- Автономність. Не потрібно підключатися до енергомережі (електриці) або інших комунікацій.Завдяки таким якостям, котли на твердому паливі користуються величезним успіхом в тих місцях, де немає газу або електрики. З такими котлами можна не боятися замерзнути, що б там не сталося. Асортимент у нас дуже великий, і хочеться відзначити ще те, що тверде паливо в порівнянні з газом дуже дешево коштує, особливо вугілля. І який ефект тепла він дає.

Класичні твердопаливні котли працюють на одному завантаженні приблизно від 2-4 годин. Завантажуючи вугілля, котел пропрацює 24 години безперервно. Їх можна використовувати для будинків приватного типа, складів, цехів, майстерень, теплиць і так далі.

На нашому сайті представлений дуже великий вибір по твердопаливних котлах і ціни на них. Представлені у нас котли вважаються такими, що дуже необхідні і займають найвищу позицію на ринку України. Їх простота у використанні робить нашу продукцію набагато краще, ніж в інших. Купивши недорогий твердопаливний котел саме у нас, ви в першу чергу отримуєте гарантію якості, оскільки вся продукція має сертифікати. Гарантія забезпечена довгими роками роботи. Доставку виконуємо по всій Україні і, особливо в міста мільйонники такі як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, а Львів тощо.