Фліпчарти - наймодніша тенденція нашого часу

У сучасному столітті важко собі уявити якусь презентацію без візуальної комунікації, наприклад фліпчарт. Завдяки їм, потрібна інформація сприймається і запам'ятовується набагато краще, не тільки в усній формі, але і в письмовій. Різноманітні графіки, зображення, текстові меседжі, все це набагато покращує донесення інформації людям. Практично у всіх великих або маленьких компаніях є цей, здавалось би новий винахід. За допомогою магнітно маркерної дошки легко донести потрібну інформацію до співробітників на нараді, це дуже добре підвищує якість комунікацій. За допомогою цього, можна дуже легко донести потрібну для роботи інформацію співробітникам фірми. Це дозволить відмінно заощадити робочий час і позбавить від тривалих пояснень, будь-якої ідеї.

Фліпчарт - це спеціальна пересувна дошка яка має металеве покриття, підходить для маркерів і магнітів. Дуже великою популярністю мольберти, так їх ще називають, користуються в офісах, коледжах, школах, дитячих садках і т.д. Іншими словами їх називають «дошка на тринозі». Купити фліпчарти Київ або по всій Україні сьогодні не складає труднощів. Їх існує дуже великий асортимент. І вони відмінно впишуться навіть в будь-яку квартиру або будинок, наприклад в дитячу.

У нашому магазині ви знайдете для себе величезний вибір фліпчартів на будь-який смак за доступною ціною. Наш асортимент має різноманітні варіанти.


Переваги фліпчартів:

- Зазвичай до такої дошки прикріплюється спеціальний блок паперу. Це дозволить дуже зручно використовувати конструкцію. Потрібно звертати увагу на те, як саме прикріплюється папір, на розмір і якість альбомів або паперових блоків.
- Поверхня даного мольберта може бути з двох матеріалів: лакована та меламін. Ці варіанти, обидва, дуже зручні для написання на них спеціальними маркерами, але до поверхні виготовленої з меламіну не можна кріпити паперові листи за допомогою магніту.
- Дошка фліпчарт є ще одною з дизайнерських ідей для офісів.
- У них є великий плюс - це регулювання висоти. Що дозволить відрегулювати потрібну для вашого зросту висоту, особливо якщо його купувати для дітей як мольберт дитячий.

Види фліпчартів:

Набирає велику популярність, в даний час дошка фліпчарт на колесах. Якщо брати прості стаціонарні дошки, то вони стали найбільш росповсюдженими, так як їх ціна вважається дуже низькою. Його легко пересувати (перевозити) з одного кабінету в інший.
Розрізняють фліпчарти так само за їх розміром, технічними характеристиками, а також мобільності. Багато з них схожі на звичайну лаковану дошку для малювання, вони легенькі і за дуже доступною ціною.
Бувають мольберти дитячі і не тільки, дуже схожі на великі книжки, а саме, вони мають кілька дошок, які складаються книгою. Вони найкращим чином будуть підходити для великого приміщення. Вони набагато важче, за вищезазначених і найчастіше, їх нікуди не рухають і не переносять.
Також бувають ще двосторонні фліпчарти. За допомогою спеціальної рамки їх можна обертати і писати потрібну інформацію на іншій стороні. Це є істотним варіантом при дуже тривалій презентації.

Фліпчарти обов'язково повинні бути зручними для людей, а не тільки функціональними. Найбільш мобільним варіантом є дошка фліпчарт на колесах, так як в ньому дуже швидко можна змінювати висоту і так само швидко пересунути на інше місце, важче у використанні вважається фліпчарт на тринозі, його система трохи важча.

Фахівці в цій галузі рекомендують найбільш кращу для роботи лакову поверхню. Такі поверхні найменше схильні до подряпин або сколів. Пластик, після довгих років служби вбирає в себе чорнила з маркера, найчастіше його беруть організації у котріх дуже рідко проходять якісь презентації.

Самі звичайні варіанти, коли фліпчарт не має підставки або висувної підставки для плакатів. Всі ці доповнення мають більш дорожчі і більш функціональні дошки. Майже всі моделі мають кріплення для аркушів паперу (блокнот для фліпчарта), за рахунок чого до нього можна прикріпити абсолютно будь-який аркуш паперу, але найкраще використовувати спеціальні паперові блоки. Ці блокноти є у більш дорогих різновидах.

Фліпчарти часто використовують як дошка стенд, практично кожна з моделей має магнітне покриття. Це дуже зручний вид для показу вже готової презентаційної інформації. Так само бувають фліпчарти навісні. Вони дуже популярні серед шкіл, інститутів, великих компаній. Такі дошки мають значні габарити, і їх не можливо постійно переносити з одного кабінету в інший. Їх можна використовувати як екран для проектора, дошку або стенд. Завдяки своїм великим габаритам проводити презентації на них дуже зручно.

Історичним фактом походження є час створення: запатентований фліпчарт був ще в 1913 році, але дошки з прикріпленим до них папером були використані ще раніше, приблизно в 1880 х роках. Звичайно, в наш час вони сильно змінилися, як по дизайну, так і за якістю, але принцип залишився той же: кріплення паперу як в блокноті і перегортання аркушів.

Завдяки прикріпленому до дошки паперу можна легенько наносити будь-які малюнки, олівцем, що б не було сильно помітно людям на презентації, а потім обвести олівець використовуючи маркери для фліпчарта, це дуже поліпшить роботу на самому заході.

В асортименті нашої компанії представлені такі моделі фліпчартів: на колесах (він легкий і компактний, можна без будь-яких зусиль переміщати з кімнати в кімнату); дошка фліпчарт на тринозі (теж вважається дуже компактним і легким); двосторонні фліпчарти; комбіновані фліпчарти. Деякі з моделей постачаються зі спеціальною висувною планкою, на яку кріплять потрібні для презентації матеріали. Сама основна перевага їх, якщо порівнювати з дошками - це те, що вони дуже легкі, можна писати на блоці для паперу, листи якого легко відриваються, але можна і не відривати, а просто перевертати листи, для того, що б повернутися до попереднього матеріалу, і як вже раніше зазначалося - це ще їх мобільність.

Наші фахівці допоможуть найкращим способом розібратися і зробити вибір. Гарантія якості гарантована довгими роками роботи. Доставимо фліпчарт по всій Україні і, тим більше в великі міста, такі як Київ, Чернігів, Харків, Одеса, Дніпропетровсь, Львів тощо.